Ambasada amerikane uron fituesit e garës – Junior Geeks

Ambasada amerikane në Prishtinë, ka uruar fituesit e garës në botë – Junior Geeks! “Urime për Shpend Lila, Eldita Tarani dhe Zana Tabaku, të gjithë studentët e programeve të shkëmbimit në SHBA, të cilët u bashkuan për të fituar Fondin e Inovacionit ‘Alumni’ – me projektin e tyre të quajtur “Junior Geeks”, shkruan ambasada në […]

Ambasada amerikane uron fituesit e garës – Junior Geeks Read More »